BeeGift pracownia słodkich upominków.

Mam przyjemność pracować dla firm, hoteli i osób prywatnych.
Dziękuję za zaufanie i kolejne ciekawe zlecenia.

***


Dyrektor - Edyta Sadło

„W imieniu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu pragnę zarekomendować współpracę z Panią Małgorzatą Śliczniak-Świrszcz za profesjonalne i solidne wykonanie wszelkiego rodzaju zestawów upominkowych. Pani Małgorzata zrealizowała dla nas wiele projektów, a każde zadanie wykonane było z dużym zaangażowaniem i rzetelnością, począwszy od pomysłu, poprzez jego wykonanie, na pięknym opakowaniu kończąc. Prace Pani Małgorzaty charakteryzują się niezwykłą oryginalnością, estetyką i dokładnością w każdym szczególe. Zamówienia realizowane są terminowo i zawsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Doświadczenia z tej współpracy, wysoka jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Małgorzatę jako rzetelnego partnera."

Interesuje Ciebie współpraca ze mną ? Skontaktuj się TUTAJSpecjalista ds. Marketingu - Diana Komar

„Serdecznie polecam – bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia. Doskonały pomysł na drobny upominek dla bliskich lub klientów. Pięknie opakowane miody i bardzo ładnie wykonane świeczki."

Interesuje Ciebie współpraca ze mną ? Skontaktuj się TUTAJLider zespołu sprzedażowego - Katarzyna Tymicka

„Z całego serca polecam BeeGift. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą przy okazji tworzenia prezentów świątecznych dla naszych klientów. Nie było najmniejszego problemu z tym, aby dostosować produkty do naszych oczekiwań i potrzeb, słoiczki z miodem zostały do nas doręczone w ustalonym terminie, a cała współpraca przebiegła bardzo sympatycznie. Mogliśmy liczyć na fachowe porady przy wyborze szczegółów. Co najważniejsze, nasi klienci byli zachwyceni otrzymanymi upominkami."

Interesuje Ciebie współpraca ze mną ? Skontaktuj się TUTAJ